O nas

Poszukiwania dobrego pieczywa zaczęliśmy cztery lata temu i śmiało możemy powiedzieć, że z wielu pieców już jedliśmy chleb. Z brzuchami pełnymi glutenu i głową pełną pomysłów, pod koniec szalonego 2020 roku postanowiliśmy otworzyć własną pracownię chleba, bułek, ciast, drożdżówek, chałek… po prostu wypieków wszelakich! 

Nasze pieczywo przygotowujemy w oparciu o sprawdzone domowe przepisy naszych bliskich. Chcemy, aby chleb miał chrupiącą skórkę i mięciutkie wnętrze, aby jak najdłużej zachowywał świeżość, bez użycia polepszaczy. Wypieki mają krótki i prosty skład.

Pieczemy to co sami lubimy. Długo pracowaliśmy nad tym, aby bułka była sexi, drożdżówkę, czy chałkę pokochali mali i duzi, aby bagietka smakiem przenosiła nas wprost do Paryża. Podjęliśmy współpracę z najlepszymi piekarzami, prawdziwymi wirtuozami chleba, dla których leciutki jak chmurka pszenny i wilgotny żytni to… chleb powszedni!

Codziennie wcześnie rano wypiekamy dla was świeżutkie chleby, bułki, chałki, drożdżówki. Zaproście je na swoje śniadanie, lub na kolacje. Spokojnie, wieczorem nasze pieczywo też będzie wspaniałe i nawet wczorajsza bułeczka na śniadanie będzie przyjemna. 

Ciasta i desery – tu nie ma co dużo pisać, musicie poznać naszych cukierników! To osoby kreatywne jak ich torty, słodkie jak beza pavlova (w punkt, nie przesłodzone!), wyważone jak szarlotka, piękne jak serniczki, lubiące tradycyjną szarlotkę i kochające brownie. Do każdego ciasteczka dodają potężną ilość pozytywnej energii. Te słodycze to po prostu miłość na talerzu!

Znajdziecie u nas desery, które z kawą dodadzą wam energii, ciasta które możecie zabrać ze sobą do biura, zjeść po drodze na spacerze z dziećmi. Mamy też słodkości, które osłodzą randkę, czy spotkanie przyjaciółek. Przygotujemy dla was tort komunijny, a nawet weselny. Domowe ciasto na rodzinne spotkanie? Nie ma sprawy! Dajcie znać na co macie ochotę!